Jak to že zde někdo pokládá denně iX otázek ???

To nemáte práci , školu , kamarády , rodinu ??? , to jste na tom tak špatně ??
Doplňuji:
To nebylo myšleno ve zlém , a je teda vidět že se tu dost lidí rozčílilo :D :D , a pokaď nemáte přátelé tak je to jen vaše chyba že sedíte u PC , ale když se podívám jaké zde někdo podává otázky tak ej to celkem fascinující , ale nic proti nikomu vaše věc a někdy i pomůžete když se někdo na něco ptá za to dík , já sem sem šel s tím že sem se chtěl na něco zeptat ale vypadlo mi to protože sem měl hovor tak proto sem se zeptal aspoň na toto … :) , a nerožčiluj te se …;-)…

Nejlepší odpověď
badisko

a nebo dobre to je na uhlu pohledu …proc zavidis? …pokud ne. tak nevim proc te to trapi …ty mas rodinu.. praci ..kamarady ?…esly ano tak proc se jim nevenujes a sedis na netu..ted nevim co je horsi nekoho mit a kaslat na ne.. nebo nemit a mit relativni klid

Další odpovědi
anonym

ještě hůř., nemám rodinu, nemám nikoho jen vás koho bych se zeptal.

iceT

Možná jsi to nemyslel ve zlém,ale ta poslední poznámka–to jste na tom tak špatně?---tomu fakt nasadila korunu,tak se nediv,že se lidé rozohnili,protože to opravdu vyznělo blbě.Jinak po soukromí druhých ti taky nic být nemusí,jestli zdejší uživatelé mají nebo nemají přátele nebo rodinu.Věř tomu,že mají.

anonym

Nemám ani jedno z vyjmenovaných, ale strašně se rozhodně necítím.
Doplňuji:
A nejsem nepřetžitě na internetu. Zajedu si do města nebo zajdu s přítelem na pivo. A hlavně pořád vnímám okolí i když jsem momentálně připojená.

anonym

Mám všechno co předpokládáš (a předkládáš) a ještě mnoho aktivit k tomu navíc a stíhám i Odpovědi. Špatně na tom možná budu až to nebudu stíhat nebo nebudu chtít stíhat nebo nestíhat nebo nebudu…

led

Ano, tieto otázky ma tiež už napadli, dobrovoľne priznávam. Už to tu dokonca ´odporníci´ s titulom i bez neho, niekoľkokrát nazvali „závislosť“. Jestvuje na to liek, je to drsné opatrenie, ťažko sa zvláda, ale pomáha „použiť vypínač“.

No, k vašej otázke a podotázkam
Je to veľmi jednoduché:
1 – otázka: . Akože sa volá táto stránka „Odpovedi.cz“ Môže byť odpoveď bez otázky?
odpoveď: Nie. Preto niekto musí tie otázky položiť. Odpoveď bez otázky nejestvuje, treba len správne naformulovať otázku.
2 – otázka povinností: Každý/á z nás má nejakú povinnosť voči sebe, redine, priateľom, spoločnosti. Ale stačí to, že plníme si len tieto povinnosti? Nechceme aj niečo viac? Vedomosti, nestačí len šikovnosť končatín, treba sa aj naučiť ich používať. Ale my chceme stále viac a viac vedieť aj o inom. nielen ľudia, i vlk z lesa, či iné zvieratá, dobehne sem medzi ľudí pre informácie, znalosti a tak isto rozdáva i svoje vedomosti.
3 – zdravie?: ďakujem za opýtanie.
Nie ja osobne, myslím že hovorím za mnohých, nie som na tom tak špatne, aby som musela žiť vo virtuálnom svete. Nie, žijeme skutočný život, skutočné starosti, skutočné problémy, skutočné radosti, ale chceme viac, chceme vedieť, poznať a to možno len vzájomnou výmenou informácií.

Drap

Všichni zde mají práci nebo školu. Kromě důchodců , žen v domácnosti a na mateřské dovolené. Ale i toto všichni mají své starosti a úkoly. Zkrátka si to imí zařídit. K položení cca dvaceti otázek ti stačí hodinka.

zzzzz

Jsme lidé zvídaví, tak se prostě ptáme. Lidé co se ptají hodně, tu dávají velice často otázky zábavné a na ty já se těším nejvíc. 🙂

SteimlX

iX? Jako 9 otázek?
Připadá mi zajímavý, že Ty máš čas se tím zabývat a tím pádem se řadíš na stejnou úroveň… DD

otaznik007

A co bys tady chtěl dělat jinýho? Posílat snad fotky nebo videa? Psát tu fajn fóry, při kterých se všichni budeme popadat za břicho? Tady nejsme na Facebooku… tak honem napiš další otázku :)

Zdroj: http://www.od­povedi.cz

manon

Možná to ve zlém myšleno nebylo, ale zle a hloupě to vyznělo :) Nerozčiluji se. Zírám :) Na ty úvahy…

anonym

Honí body.