mosoj

Jak to že za uzavření otázky již nejsou body ?

Někdo si stěžoval?
Alespoň by to měli admini dát vědět !
Doplňuji:
No tak třeba tato :

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-jmenuje-ten-nemec-na-a-co-porad-schovava-nejake-veci

Nejlepší odpověď
briketka10

já o tom nic nevím :(
Doplňuji:
mandat má takové otázky, že se není čemu
divit ? navíc měla být v kategorii zábava a ne
kultura, proto myslím, že byla uzavřena a jiná
odpověď již nebyla možná, když marci1 nikdo
nenominoval co by tam jeho otázka 10 dní, tak
dlouho trčela :))

Další odpovědi
led

V niektorých prípadoch otázky (ako som si všimla prevažne ide o tzv „účelové otázky“) uzatvára admin bez nominácie, tj zvýhodňovania odpovedi.
Podľa môjho úsudku, ak nie je označená víťazná odpoveď pri uzavretí otázky, otázka bola:
1 – uzavretá programom po dovršení časového limitu
2 – uzavretá adminom na základe jeho rozhodnutia, v niektorých prípadoch aj podá informáciu o uzavretí, ale nie je povinný zdôvodňovať svoje rozhodnutie.

PS.
text na vašom odkaze
podľa mňa, že ide o účelovú otázku, z akejsi súťaže

briketka10

mosoji

píšeš o uzavření této otázky ?
zde žádný palec nevidím :O

briketka10

tak to teda koukám :O

briketka10

ahá, tak to jsem si nevšimla
přišla jsem k NB pozdě :((

mosoj

Briketko před chvilkou zde byla otázka uzavřená a bez palce. Nevěnoval jsem tomu pozornost a nyní ji bohužel nemohu najít.
Ani bych se tomu ale nedivil. Někoho to uzavírání otázek za body musí hódně štvát.

mosoj

Led má zřejmě pravdu. Zamkl jsem svoji otázku a palec se objevil.

led

Na podobný prípad som sa kedysi pýtala admina
admin má právo otázku (príspevok) odstrániť, prípadne otázku uzavrieť (odpovedanie) bez zodpovedania sa – uvedenia príčiny – užívateľom.