Demka

Jak to, že vidíme sny?

Na tuhle otázku se nedokážu přesně zeptat a specifikovat ji. Jak vznikají sny? Rozhodujeme o tom, jaké se nám zdají? Jak je vůbec možné, že ty krátké „vize“ vidíme. Proč si je někdy pamatujeme a někdy ne?

Nejlepší odpověď
sejtanka

Tady se toho dozvíš asi víc,vlastním slovem bych to asi moc nevysvětlila…www­.sny.cz/

Zdroj: www.sny.cz/

Další odpovědi
tom004

Sny jsou jedna z věcí,u kterých nám mozek dokazuje,že nemáme ani ponětí,co všechno bychom dokázali,umět jeho kapacitu využít ne pár procenty,ale,třeba z 90%. 🙂

fortin

V jakém světě se sny dějou? Někdo řekne že to je chemie, někdo že jsou to vzpomínky. Stejně by mě zajímalo, i když je známo že snům nejvíce věříme protože je potlačena realita. Schopnost porovnat co je pravda a co ne. Stejně to nevysvětluje kde se zdají. Víme že v hlavě. To je jednoduchá odpověď. Ale v čem konkrétně? Ve vlnách, v neutrinech, protonech, nebo v nějaké neznámé veličině? Blbec odpoví akorát že v mozku.