zjentek

jak to, že v 70i letech mohou vypadat jako prezident Zeman i chlapi, kteří celej život rukama nehrábli?

vždyť je to relativně mladej věk ..čemu tedy připsat takovou ohavnou sešlost a matně sešlej výraz?
Doplňuji:
B4R: no dobře, ale JAK TO ..to taky náhodou nevíš?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Jsou stejně jako on zdrchaní celoživotním předstíráním smysluplnosti svého počínání a vysvětlováním jeho důležitosti a své nepostradatelnosti.

Další odpovědi
marci1

Vzhled sešlosti mají bohužel nejvíce silní kuřáci a ti, co mají rádi alkohol. ☹

dědapetr

Je to v genetice (dědičnost) a částečně životním stylem.

Beer4Real

Vsadil bych se že je pořád méně ohavný a šeredný jako ty.
Je to náš doposud nejlepší prezident.
Nuly jako ty budou věčně nespokojení.