Jak to že už jsou klíšťata

Je možný aby už v tuhle dobu byli klíštata?Náš kocour Álojs už donesl 3 výstavní kousky ukázat 🙂 oblast Prýgl (Brno)

Nejlepší odpověď
Drap

Klíšťata se neprobírájí k životu podle kalendáře ale podle teploty. Těch pár teplých dnů udělalo své a v určitých místech budou klíšťata čilá a po zimě pěkně vyhládlá.

Další odpovědi
sejtanka

Ti už jsou dávno,jsou to nezmaři a je už na ně docela teplo.

roxy52

Už je jaro a všechno se probouzí.U nás v bytě už likvidujeme komáři.Bydlíme blízko řeky (Labe)a tam se jich drží dost.

dědapetr

Teplo a vlhko udělalo svoje

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Kl%C3%AD%­C5%A1t%C4%9B_o­becn%C3%A9