Avatar uživatele
hanny 2

Jak to,že si může uživatel"lekar­navlipkach" používat tyto stránky k reklamním účelům?

viz Podmínky serveru Odpovědi.cz
Doplňuji:
ad Dr.Axl – děkuji za vysvětlení,nějak mi to uniklo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, dědapetr, Nazdar Bazar před 4654 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Doporučuji laskavé pozornosti moji odpověď na otázku „Bílá korunka v modrém poli“ v rubrice Aktuality.
Z čeho myslíte, že jsou hrazeny provozní náklady těchto stránek, experti mají své komerční smlouvy s provozovatelem s jinými právy, než řadoví uživatelé.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
baghira

Protože si za to zaplatil, získal statut „experta“ a tím i jistá práva.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Berušinka

Zajímavá otázka, ale nemyslím si, že by šlo přímo o reklamu … jestli odpovídá jmény přípravků, tak to odpovídá v podstatě za všechny lékarny – né jen za svojí, že tam má všechno možný i nemožný =D Doufám, že všichni pochopí, co tím chtěl básník říct =D I když z jedné strany – máte Hanny pravdu – tady je to o „civilistech“ … =) =D
Doplňuji:
Dr. Axl – no já myslím, že reklam je na odpovědích více než dost … tak třeba ty lišty vedle a nad mym (každym) profilem …

Upravil/a: Berušinka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Hanny, chtěl jsem ještě reagovat na mé dvě jmenovité výzvy, ale opět došlo k předčasnému uzamčení otázky po 40 min.
Proč tak brzy, je tu plno dalších, kteří by mohli též vyjádřit svůj názor.

před 4654 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Odpovědi neexistou proto aby jsme se tady mohli vykecávat, ale aby zde byly reklamy a ty vydělávaly !!
Trochu méně té závisti by neškodilo.

před 4654 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ad mosoj – plný souhlas.
A koukám, že ti hanny taky uzamkla možnost odpovědi.

před 4654 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

Ad mosoj – nechápu o jaké závisti mluvíte!!!
Ad Dr.Axl – na svou otázku jsem dostala pro mně dostačující odpověď,tak jsem ji zamkla -. to snad můžu,ne?!?!?!

před 4654 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

P.S. Dalo by se předpokládat, že od loňského prosince jsi pochopila ducha a atmosféru těchto stránek.

před 4653 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Samozřejmě, můžeš cokoli, až na to, žes ustřihla možnost demokraticky reagovat na doplnění odpovědí, znemožnilas odpovědět mosojovi a dalším, kteří to raději vzdali a v neposlední řadě, po 40 min. je to nejen neobvyklé, ale i značně nekolegiální.
Snažíme se o kultivaci a naplnění vzájemné pomoci i ostatním uživatelům, kdežto ty jdeš svým vzdorem a naschválem proti proudu.

před 4653 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Jsou ale i jiní uživatelé,hlavně ti co tady nejsou moc dlouho nebo co se registrují kvůli jedné otázce,kteří zamykají své otázky hned po tom,co se jim dostane adekvátní odpovědi,tak nevidím důvod proč se rozčilovat,když si někdo zamkne otázku.Prostě dostal po čem toužil a hotovo…

před 4652 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

Myslela jsem,že vás třeba potěší,že jsem ohodnotila vaši odpověď jako nejlepší a vy se do mně na oplátku navážíte.Ale už jsem si všimla,že tady kritizujete kdekoho,takže to se značně nekolegiální zase zdá mně.Mosoj demokraticky reagoval tak,že napsal něco o mé závisti,což mně uráží a také to,že smyslem odpovědí není se tady vykecávat,tak nechápu,proč vás tak irituje,že jsem uzamkla otázku?Nedělám to nijak často a tady se mi prostě zdálo,že už bylo vše řečeno.Je to tak těžké pochopit?Bylo to moje rozhodnutí,tak to prosím respektujte!A hlav­ně se zdržte komentářů na mou osobu – viz Kodex uživatele!!!A z ja­kého titulu mi tykáte?Z titu­lu Dr.?

před 4653 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Rád bych to uvedl na pravou míru. Jen jsem zmínil, že je někdy škoda příliš rychlé uzamykání, většina ostatních nechává prostor i pro další.
A také jsem chtěl reagovat berušince na její domněnku o aplikaci reklamy pro uživatele protože tyto subjekty (turistika a lékárny) nemají statut uživatele, takže nejsou vázáni kodexem.
A konečně k oslovování, v původní odpovědi jsem řádně vykal, v diskuzi jsem mechanicky sklouzl do tykání, které je na netu obvyklé a i na maily nám Odpovědi tykají.
Ostatně byla tu už i otázka o tykání, kde se většina shodla na tykání pro větší bezprostřednost, není v tom nic osobního a podle netikety se tykání na netu nepovažuje za nezdvořilé.
Jinak mosoj zmínil závist obecně, nebyl tam žádný osobní podtext. Protože máte uzavřený profil, nelze reagovat jinde než tady.

před 4652 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek