zjentek

Jak to, že se z mrkve nenapiju, když je z více než 90% tvořena z vody?

..zrovna jsem pil mrkev :o
Doplňuji:
icurusL: už jsem pil i vokurku, hlávkovej salát, papriku a žampiony a furt mám žížu ..raděj si dám nějakej vývar

Nejlepší odpověď
Beer4Real

Protože pít pevný předtmět může jenom inteligent jako ty.

Další odpovědi
icurusL

Taky by mě to zajímalo…:D

Nazdar Bazar

Musíš z ní před použitím krouživými pohyby (jako když ždímáš prádlo) vymačkat vodu,
zbytek vyhoď !
Doplňuji:
PS Zkus mrkev roztavit !

štamgast

Musíš si koupit odšťavňovač! Jestli máš žížu dej si pivo nebo vodu!

zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.

Beer4Real

Diskuze nahlášena.