Katusa

Jak to, že se ta voda nezkazila???

Uklízeli jsme špajz a našli jsme lahev s vodou z jakési zázračné studánky, odkud si ji známá přivezla před více jak 30 lety. Voda je prý zázračná a léčí. Já se ale jako nevěřící ptám po logickém vysvětlení, co v té vodě může být za látku, že se prostě v lahvi nezkazila a prý ani nikdy nezkazí?Omlouvám se, zda to někdo bere jako rouhání, ale já dávám přednost chemickým reakcím před tím, že voda je zázračná, protože se am zjevila Panenka Maria

Nejlepší odpověď
bolak

Methanol?

My vodu kupujem normálně ve flaškách a před chvílí sem to byl kontrolovat a ve všech petkách je kyslík namáčklej přesně mezi dvouma vodíkama, čili všechno jak má bejt. Takže těžko říct, možná že je to takzvaná „živá voda“, pak by mohlo jít o liquor amnii načepovanej přímo z panenky marie.

Další odpovědi
Wang

Vodu zkazí mikroorganismy svou činností. Do vody se mohou vyluhovat některé rostlinné látky, které mají antibakteriální účinky nebo jsou to minerální prvky, které mají podobný účinek.

Sterilní voda (voda pro injekce) se také nezkazí. Při její úpravě jsou odstraněny mikroorganismy (sterilizací a filtrace přes mikrobiolog. filtr) a když ještě použiješ čistou /sterilní láhev, nemá se ve vodě co kazit.

Reuef

tak pokud byla ta lahev cista a poradne uzavrena tak proc by se voda mela zkazit ?

mosoj

Blbost, kyslík není nikm nymáčklý, viz. strukturní vzorec.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vo­da

bolak

mosoj: no a v tom je právě mosoji ten vtip… tys to nepochopil?

zřejmě nejsi chemik, jinak už by ses popadal za břicho!!

vagra

Pro bolak-dost jsi mě pobavil..,:)

Wang

mosoji, kyslík namáčklej přesně mezi dvouma vodíkama… to je bolakův osobitý humor.