terry

Jak to, že se nezobrazuje stránka a hlásí mi nepovolené Cookies v prohlížeči. Nic jsem neměnila.

Pravidelně se přihlašuji na T-zones a posílám z T-mob. SMS. Naposledy jsem posílala SMS v cca 16 hod. Moc díky.
Doplňuji:
Nakonec stačilo PC restart. Ale stejně se mi to nelíbí ☹.

Nejlepší odpověď
chudst

Me to obcas dela warforum, ze diky cookies se mi nezobrazuje stranka. Netusim proc, pomuze jednoduse, kdyz v Mozille (kterou pouzivam) dam „Nastroje/Moz­nosti/Soukromi – odebrat nektera cookies“; do vyhledavani dam „warforum“ a odstranim veskere stranky, ktere mi to najde. Zkuste to tak i v pripade T-zones.