Jak to že se mi vrací SMS zpráva s textem „špatné klíčové slovo“?

Použil jsem DMS ve tvaru CHARITASVET na 87 777 (v 5 odstavci)http://ww­w.tyden.cz/ru­briky/domaci/ces­ko-zahajilo-sbirky-na-pomoc-filipinam-zasazenym-tajfunem_288475­.html a vrací se m to jako chyba.
Doplňuji:
Vyřešeno, jsem blbec, nedal jsem před text DMS.

Nejlepší odpověď
ratava

Chybí vám tam právě to DMS… Z textu: lze podpořit také zasláním dárcovské SMS ve tvaru DMS CHARITASVET na číslo 87 777. Tak jestli jste napsal jen CHARITASVET, tak vám tam opravdu část chybí…

Další odpovědi
Jsemtady

Je mozne ze mas operatora kterej s timto nespolupracuje nebo mas zakazane dms jako takove.
Zeptal bych se operatora.