Ornam

Jak to, že se mi odpojuje wifi od počítače ?

Mohu se zeptat proč se mi pořád odpojuje počítač od wifi ? Prostě se to zase za 2 minuty připojí.

Odpovědi
Jantar2

Můžu se zeptat jaký požíváte operační systém? Případně síťovou/Wi-fi kartu?

Předem děkuji ýza odpověď!

Zdroj: http://www.ubun­tu.cz/

McArthur

Může to být problém ve WiFi kartě (odchází hardware nebo máte špatné ovladače), může to být problém v routru (prostě odchází) a může to být problém v prostředí, pokud jste např. v paneláku, kde je dalších 10 WiFi sítí a všechny běží na podobných kanálech. V takovém případě je dobré zjistit např. pomocí programu inSSIDer, co běží za další WiFi sítě kolem, na jakých kanálech a manuálně ve svém routeru nastavit takový kanál, který je nejméně zahlcen signály ostatních sítí.