Džanička

Jak to, že nevidím své otázky.. Musím si najet do profilu, abych se mohla podívat na odpovědi..

Zde ve sloupci otázek je nemám.. Jsou to všechny mé otázky které jsem dnes položila..
Vidíte je, nebo ne!!!

Odpovědi
annas

Já je vidím, ale v aktualitách. Zřejmě je přesunuli admin. kvůli formulaci vašich otázek – ptala jste se většinou na názory.

Stejný charakter má i tato vaše otázka. Kdo chce, otázky si najde. Body všem zůstávájí, jde jen o zařazení do jiné kategorie. Mně v pátek rovněž jednu otázku přesunuli do aktualit, kam správně patřila … Ptala jsem se na názor na Gotta…

Dlouho jste na Odpovědích nebyla, zkuste se podívat na pravidla pro zařazování otázek.

Hanulko, když Džanička vstoupila na Odpvoědi, anketní otázky nebyly …

HOMER

Máš je v kategorii Ankety a zábava..

hanulka11

pravidla se nezměnila jsou stále stejná.....
nastavte si ať se vám ukazují všechny najednou a nebudete je muset nikde hledat

HOMER

Stalo se mi totéž,ale dozvěděl jsem se to v emailu..Tehdy mi přesunuli otázku do aktualit,ale mně to zas až tak aktuální nepřipadalo,no nedalo se nic dělat…

Kerberus

HOMERE, někdy se člověk diví. Zřejmě záleží na tom, který admin. má službu a jak se na otázky dívá. Někdy zůstávaí, jindy je přesouvají.