jivaj

Jak to,že nemohu najít na Windous7 word a exel? Nebo je nemají?

Nejlepší odpověď
Hykam

Word ani excel nejsou součástí Windows ale jsou součástí kancelářského balíku Office, který se musí zakoupit. Existuje bezplatná náhrada za tyto programy OpenOffice.

Další odpovědi
anonym

Samozřejmě, že je nemají. Je to sice jedna firma-Microsoft, ale windows je operační systém s několika málo programy a to co ty požaduješ je microsoft Office a to zadarmo není.

kick882

No, mají ale musíš je mít k tomu přikoupený, a nebo si koupit ser. klíč a stáhnout si ten program…

Děda Louda

Nemají. Musíš si je koupit a nainstalovat.