Jaký máte názor na Border kolii?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Četla jsem, že patří mezi vůbec nejchytřejší plemena psů, stejně jako australský ovčák. Také by měl mít velmi dobrý vztah k dětem a jiným zvířatům:).

Další odpovědi:

Zlatý

Dobrý, obdobný názor mám na téměř všechna psí plemena. Důležité je to, co se psem chceš dělat a k čemu ho vychovávat. Borderka je na některé činnosti vynikající, na některé méně vhodná a na některé přímo nevhodná.

Stříbrný

Je to debilní pes, aspoň ten, co bydlí u mě na dvorku. Pokaždé, když zaprší a on je od bláta, protože bez běhání kolem dokola by umřel, tak na mě skočí a ušpiní mě. A co půl metru veškeré předměty obchcává, protože je to pes-samec a bez značkování teritoria by taky umřel. Netuší, že když mi obchčije kolo u auta, tak mu to při značkování teritoria nepomůže, ale zato by mohl umřít, pokud to udělá mi před očima a budu mít zrovna blbou náladu. Taky ví, že když je otevřená brána, tak nesmí vyběhnout, protože by vyběhl přímo pod kolemjedoucí auto a umřel by. To mu budiž odečteno od jeho debility. Loni málem umřel, když jsem mu dával žrádlo a on po mě vyjel s vyceněnými tesáky. Prostě tento čokl neustále balancuje na hraně díry, ve které bude pohřben, až umře. Ještě nějaké dotazy?

Zlatý

Žádný, zatím jsem se nad svým postojem k této rase nezamýšlela. Jsem ve fázi formování názoru na maltézáčka.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.