Avatar uživatele
bristovka

Jaký máte názor na Border kolii?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 2991 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jamajka

Četla jsem, že patří mezi vůbec nejchytřejší plemena psů, stejně jako australský ovčák. Také by měl mít velmi dobrý vztah k dětem a jiným zvířatům:).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Dobrý, obdobný názor mám na téměř všechna psí plemena. Důležité je to, co se psem chceš dělat a k čemu ho vychovávat. Borderka je na některé činnosti vynikající, na některé méně vhodná a na některé přímo nevhodná.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Je to debilní pes, aspoň ten, co bydlí u mě na dvorku. Pokaždé, když zaprší a on je od bláta, protože bez běhání kolem dokola by umřel, tak na mě skočí a ušpiní mě. A co půl metru veškeré předměty obchcává, protože je to pes-samec a bez značkování teritoria by taky umřel. Netuší, že když mi obchčije kolo u auta, tak mu to při značkování teritoria nepomůže, ale zato by mohl umřít, pokud to udělá mi před očima a budu mít zrovna blbou náladu. Taky ví, že když je otevřená brána, tak nesmí vyběhnout, protože by vyběhl přímo pod kolemjedoucí auto a umřel by. To mu budiž odečteno od jeho debility. Loni málem umřel, když jsem mu dával žrádlo a on po mě vyjel s vyceněnými tesáky. Prostě tento čokl neustále balancuje na hraně díry, ve které bude pohřben, až umře. Ještě nějaké dotazy?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Žádný, zatím jsem se nad svým postojem k této rase nezamýšlela. Jsem ve fázi formování názoru na maltézáčka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek