Ňuňátko

Jak to že nemám jít já ?

Dobrý den, mojí mámě přišel dopis od policie aby se dostavila na výslech ( dřív jsem si psala s jedním mužem a v tom dopise bylo jeho jméno ). Nevím proč když mi nic uchilnýho nepsal .Jde o to že v tom dopise nebylo napsáno aby jsem tam šla taky což je divný když se mě musej zeptat co jsem si s ním psala atd..
Jak to že v dopise nebylo napsáno abych se také dostavila k výslechu ?
Doplňuji:
Je mi 14
Jestli si ale policie přečetla zprávy tak ví že mi nic uchilnýho nepsal. A na co se budou mámi ptát nebo jak výslech probíhá ?

Nejlepší odpověď
gecco

Vidiš to, vidiš to…
Ty si píšeš s chlapama – a průs-švih má máma…

Další odpovědi
dědapetr

Každopádně rodiče mají za tebe právní odpovědnost,proto jsou voláni oni a ne Ty.Výslechu se musí nezletilá osoba dostavit pouze z odpovědným zástupcem a to jednoho z rodičů.

zzzlatokopka

Pokud seš dítě, což seš, tak tě policie jen tak vyslechnout nemůže. Oni se nepotřebují zeptat, co jste si psali, oni to určitě ví. Spíš budou mít dotazy na rodiče.

anonym

Ty jsiněkoho naprášila,nebo máma,že tě on znuežíval či co?Proč vám ten dopis přišel?To nechápu.
Musíš napsat o co se jedná.