Avatar uživatele
anonym

Jak to že některým lidem nevadí brouzdat venku v dešti, zimě. Vyhledávají mírně extrémní počasí?

Nebo tím mají klid od ostatních a jedou si ve své podstatě.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, Drap, briketka10 před 4104 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lukas.zmizik

já chodím ven – a to třeba do lesa a přírody – za každého, i špatného počasí a říkám si, jak to třeba v lese vypadá, když je venku hnusně, protože skoro každý zná hnusné počasí jen z okna domu a já chci vidět, co se v tu dobu děje v lese a na pasekách

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Zastávám názor, že pokud se člověk chce s přírodou sblížit a porozumět jí, tak musí s ní zažít i všechny tyto extrémy. Ze zkučenosti můžu říct, že včechno to nepohodlí a strádání se časem zúročí v zážitcích, v pocitech a ve vzpomínkách

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Pakliže mají dobře pracující imunitní systém a nemají narušenou termoregulaci organismu (což já třeba mám a proto ty změny počasí velmi těžko snáším a zdědil to i můj syn), tak jim to tak nevadí, protože to špatné počasí nevnímají fyzicky, jen jim trochu kazí náladu. Já mám třeba problém vnímat tohle smogové počasí, těžko se mi dýchá a nevím, co si mám obléknout, abych se nepotila a nebo aby mi naopak nebyla zima, mám to prostě zdědené po mámě a to jsem jí tenkrát nechápala, všechno mi přišlo až s 5-ti křížky na krku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

některým to vadí a jiným ne ..
mě to vadí, když je zima a
sychravo v létě si může lejt
jak chce a to se budu taky
procházet, kde chci :D
Doplňuji:
pusinko
a mě, jak berou záda celej tejden auvajs :)

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Představ si, že některým lidem nevadí brouzdat se venku v suchu a vedru. To jsou jistě taky extrémisti. Někteří mají rádi i mrazivé póčo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

ja nad ti premyslim porad,ze staci,kdyz je venku zima,nebo spadne par kapek,uz ven nejdu.neni to deprese?jsem lina vylezt,nemuzu se prekonat.az vylezu,tak je to dobry,ale nejhorsi je vstat a jit.BRIKETKO-vymen matraci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

ziju v extrenu neustale ..kdybych vychazel ven jen kdyz neprsi tak bych byl neustale zavreny doma neni divu ziju v Irsku a zde prsi v prumeru 260 dni v roce coz je oproti CR dost rozdil .kdyz v CR prsi prumerne 160…dni v roce..ale ja mam rad vsechny druhy pocasi …a reknuvam ze stat v poradnem desti na utesu a pozorovat dest ocean atd .. ma sakra poradne kouzlo..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Mně se to jednoduše líbí !
Vnímám to počasí všemi smysly a je mně moc fajn…
P.S.: všiml sis třeba, že každý déšť má jiný zvuk, vůni, obraz atd? A nejpříjemnější je pro mne teplý déšť s bouřkou na holé tělo )) Pochopitelně, v chladu je potřeba zvolit vhodné oblečení.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Avatar uživatele
Segi

Chce to sa len správne na dané počasie obliecť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

každé počasí má své kouzlo- příroda se mění a je úchvatná za každého i nevlídného počasí. Nevadí mi to , jen to chce nebýt rozmazlený a umět prožívat to co nám příroda nabízí. Ne na to koukat z okna.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danča84

Nevím proč jiní, ale mě se líbí, procházet se třeba na podzim když je sychravo, spadaným listím… Je to takové klidné, zadumané. Mám to radši, než „vysmáté sluníčkové“ počasí. Ale mám pár podmínek, aby se mi ta procházka líbila: příjemné teplé oblečení a botky, a dostatek času. A když pak prokřehlá přijdu domu a dám si pořádný hrnek dobrého čaje, je pohodička dokonalá… Naopak když spěchám po práci na autobus, silonky zacákané blátem, je podzimní romantika ta tam…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

pizlicko,

záda mě bolej z procházek s Yorkšírem víš
ne kvůli špatné matraci.. tu mám dobrou :)

před 4104 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pizlicka

tak vyměn psa 🙂

před 4103 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

Já trpím se zády, s nohama i s hlavou – devastovaná a zablokovaná krční i bederní páteř – ale nejsem zvyklá si stěžovat, protože jsem celý život poslouchala každý den mámu, jak jí bolí hlava, záda a nohy a tak se mi to zprotivilo, že jsem potom, co zemřela, sama si nestěžovala, vadí mi, když si lidi povídají o svých nemocech, protože každý máme něco.. Procházky s pesanem mi nevadí, pakliže to není 2 hodinové lítání, ale vadí mi cokoliv dělat v předklonu, to trpím jak zvíře:-(

před 4104 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek