zzz1

Jak to, ze mi chodi nejaky e-maily, a pritom je e-mailova adresa totozna s mou?

jak to ze mi chodi nejaky emaily a pritom je emailova adresa totozna s mou??? Nikdy sem to neotevrela, tak ani nevim co tam je. Mam to popripade nekam nahlasit?

Odpovědi
anonym

Také si mi párkrát stalo, že mi přišel neznámý email se známou adresou, tedy mojí. I já jsem jej neotvíral a nikomu jsem to nehlásil. Určitě v tom měl nějaký(cí) podvodník(cí).

Doufám, že jsem ty závorky napsal dobře. Jinak bych dnes nemohl usnout!

Drap

A kam bys to chtěla nahlásit? Žádná adresa nemůže být totožná s tvou. Buď to je jen omyl, nebo zkrátka je někde tvoje adresa na kterou to posílají.

led

Môžte poslať email aj sama sebe z rovnakej adresy (využíva sa to napríklad pri testovaní).
Ale váš prípad, keď niekto cudzí používa vašu emailovú adresu na spamy vznikajú nedostatočným zabezpečením internetovej stránky. Známa je tým jedna česká emailová stránka (možno ju spoznáte podľa popisu), prípadne je slovenská varianta:
„Získej zdarma svůj originální email již nemusíš mít email typu le@ReklamaFir­my.cz, ale opravdu takový jaký se Ti líbí. Stačí si vybrat z
k originálnímu emailu získáš navíc 2. emailovou adresu PřistupovéJmé­no@
.cz (@***.sk) pro komunikaci s neoriginálními lidmi…“
práve táto emailová adresa býva často predmetom obchodovania so SPAMami.

Dochy

Obyčejnej spam. Adresa odesílatele se dá libovolně podvrhnout, ani na to není třeba žádný speciální program.
Opatrnost: Asi stejná jako k jakémukoli jinému spamu. Jen když je to majl „od vás“ (a víte že to není poznámka co jste si sama poslala) tak máte prakticky jistotu že jde o nevyžádanou poštu z podezřelého zdroje.

zzz1

diky zmenim heslo jinak tady je kopie jednoho emailu je tam nejakej odkaz ten uz neotviram

zdenakuglerova@seznam.cz

Local representation

8. 7. 2016, 8:50:27

Komu: zdenakuglerova@seznam.cz

Hello message

I am the personnel department manager and I am appealing to you in the name of the large-scale and first-rate partnership.

Our company is well known in various fields as follows
consulting services
  • bank accounts opening and maintenance
  • private undertaking services
  • etc.
We are grateful to offer several open positions as local manager
salary $4.600 + bonus
partial employment
free timetable

If you would like to be a regional manager visit our web page.

zzz1

jinak tam mam este další tri s necim jinym:( proto se taky ptam jestli to jde nekam nahlasit

Dochy

můžete se zkusi podívat do hlavičky kde uvidíte IP počíače ze kterého byl mejl odeslán. Pokud zjistíte že je to počtač někoho z vašeho okolí, můžete ho upozornit, že má počítač pravděpodobně napadený nějakým svinstvem.

led

vv pošte emailu nastavení-filtry nastavte filter odosielateľa a činnosť ktorú má filter spraviť. napríklad odoslať do SPAMu, alebo rovno zmazať alebo preposlať vášmu servisákovi s upozornením „Preveriť SPAM-časovaná bomba“

Kepler

barbakan: máš doma nějaké hypnotikum? Protože by mělo být podvodník(ci). Což je ovšem těžký průser! 🙂

anonym

To víš, že mám. Zakoupil jsem si něco na spaní už v předstihu. 😁
Von to někdo vopraví!