ReHu

Jak to, že když jsem před časem chtěla obodovat otázku, tak to bez otevření nešlo a teď to lze?

Doplňuji:
Zkoušela jsem bodovat neotevřenou otázku na kterou jsem ještě neodpověděla i tu, na kterou jsem odpověděla a zase mi to nejde.
Nu…asi jsou věci mezi nebem a zemí......

Nejlepší odpověď
annas

ReHu, teď jsem vám dala bod za otázku bez jejího otevření. Je to náhoda? Nebo zase novinka?

Další odpovědi
anonym

Zkusila jsem to,mně to nejde.Před chvílí to psalo že ne,a už zaso jó,jsem z toho jantar!

iceT

Tak mě to jde,ale ještě nedávno to nešlo.Jestli se tady zase něco nezměnilo…
Doplňuji:
No,a už to zase nejde,co je to za kouzla?Čert to vem…

Radak

Mně to jde, pokud jsem na otázku už dříve odpověděla. Pokud jsem na otázku ještě neodpověděla a chci dát hvězdičku, tak mi vyskočí zelená tabulka (něco ve smyslu že nemám oprávnění).

hanulka11

někdy mi to jde a někdy ne , nevím čím je to způsobené
Doplňuji:
dnes mi to jde i neotevřené i u anonymů