Pokročilý

Jak to ,že jste tak úžasní?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Teď nevím,jestli se mezi ně mohu taky považovat,ale já si myslím,že většina z nás se dost snaží těm druhým pomoci,aspoň já to tak cítím,hezký večer.

Další odpovědi:

Zlatý

Já k těm dobře odpovídajícím uživatelům patřím také? Jestli ano, nebo jestli ne, je docela jedno. Podstatné je, že skoro všichni (říkám SKORO, protože někteří jsou blbci - pardon - a dělají si tady z toho srandu) se zde snažíme pomoci druhým. Odpovědi jsou pro mě stránka, na kterou nikdy nezapomenu, protože pokud něco nevím, zeptám se. Zároveň jsem se zde dozvěděla tolik věcí, že to snad nejde ani všechno vyjmenovat. A to toho díky Odpovědím ještě poznám... Jůůůva. :-). Navíc, když mi není nejlíp, zajdu na Odpovědi a hned je mi lépe. Toho si velmi cením já a moc za to děkuji. :-) Také přeji hezký večer ;o)

Zlatý

Tak jsem byla zvědavá,kdo na tuto otázku,která mě osobně přišla jako jedna z najtěžších dokáže odpovědět. Já sama bych nevěděla,jak reagovat a co napsat,tím pádem se nepočítám mezi ty úžasné. Určitě je tu ale dost úžasných lidiček a jim díky...

Zlatý

To jsem ráda že se ti IVERO naše odovědi líbí pokud na tvé otázky budeme vědět odpovědi rádi ti vždycky poradíme.

Zlatý

moc děkujeme, ale abych odpověděl na otázku ... my za to nemůžeme ;{)))>

Zlatý

Takoví jsme my :-). Ale myslím, že k nám patříš také :-).Tak nepiš jste, ale jsme :-).
Doplňuji:
Díky :-).

I ja sem tam se nazlobim na neurvalost jinych,ale tech je minimum a umime s nimi zatocit.Je tu prima parta a to pres to ze se nezname,je to tajemne a prima.Jak je mile,ze neznamy umi na nase dotazy ci bolistky odpovidat tomu se rika ta spravna lidskost.Jsem tu rada a vsechny Vas zdravim.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.