hanny 2

Jak to,že je tady spousta z vás skoro celý den a ještě v noci?Vy nepracujete?

Doplňuji:
Děkuji za odpovědi!!!

Odpovědi
Michal Kole

Mají v práci přístup k netu a když jde šéf, tak jen shodí okno s odpovedi.cz

tom004

Já nemusím,ne,že bych měl všechno hotový,ale mám to šttěstí,dožil jsem se.

panenka

Já hanny pracuji na počítači skoro furt tak proto.Můj manžel podniká a já mu dělám faktůry a ještě dělám k tomu jednu práci tak proto

kropitko

No, to že nepracujou, to bych pochopila,,ale že ani nespěj,,,,:-D,,no to mi hlava nebere,,,

stana73

Já marodím,tak si to užívám,ale až mě zase zapřáhnou,tak nebudu mít čas si ani přečíst mail :D

dudu

Hanny holka zlatá, snad to nevyzní neskromně, ale až na zdravotní omezení a finanční limity si mohu dovolit téměř cokoliv. Umožnila mně to skutečnost, že jsem po odpracování 40-ti roků, pěti měsíců a 15-ti dnů u jedné firmy od 1.1.2010 odešel do penze.

anonym

Bodejď bych tu nebyl věčně,když jsem státní zaměstnanec.Beru podporu v nezaměstnanosti!