Zvědavý

Jak to, že je herec James Dean ještě dnes tak známý??

Také jsem jeho fanoušek, ale když se podíváte na krátký život a jeho kariéru, kolik toho udělal, 3 filmy, jen 1 za jeho života. Díky čemu byl a pořád je taková hvězda? Díky

Nejlepší odpověď
marci1

Byl to v 50. letech velký rebel, idol mládeže. Měl rád ženy, muže, auta. Proslavil se už svým prvním filmem „Na východ od ráje“.
Jeho citát: „Sni, jako bys měl žít navždy. Žij, jako bys měl zemřít dnes.“ 🙂