Jak to že darkweb zabírá 96% internetu?

A na „obyčejný“ internet zbývá jen 4%? To dětská pornografie, vládní dokumenty, obchod se zbraněmi a drogami zabere více místa než „produkce“ dat všech uživatelů obyčejného internetu? To není možné, ne?

http://4.bp.blog­spot.com/-UHT8G39M8j0/U­U7z3bABMLI/AA­AAAAAAAHQ/A0bWBpdn_C­0/s1600/deep+web+-+2.jpeg

~~~~
Už jsem to pochopil, těch 96% je správně, jde o procento stránek, které nejsou zaindexované Googlem, například když se přihlásíte do internetového bankovnictví, tak ty vaše soukromé informace Googlem nenajdete.
Nejde o objem dat, ale počet stránek:)

Odpovědi
Löwe

Ten obrázek je vytvořen pro pobavení, reálná čísla v něm rozhodně nehledej.

marek953

To je absolutní nesmysl. Nikdy nevěřte ničemu, co se objeví na internetu v nějakém pochybném obrázku. NIKDY! Co nějaká konkrétní čísla a zdroje, odkud informace pochází?

mokrygorky

Dokonce 97 hele. Nech místo i illuminátům.