Jak to, že člověk cítí před umrznutím teplo?

Nebo by mě alespon zajímalo, co se v těle při umrzání děje…

Odpovědi
Makulka

to teplo co má v těle tak to mu vyprchává a tím cítí teplo !! a potom žádné teplo neucítí

Elizabet

to teplo je podle mě to že když člověk tedy umrzá tak prostě cítí teplo od třeba studeného větru zní to divně ale něco na tom je.Když někdo umrzá tak mu začíná selhávat organysmus......

Alegro

treba to neni pravda ale ja si myslim ze telo toho zamrzajiciho cloveka je studenejsi nez okolni vzduch tak tomu cloveku je asi teplo

pokud ses propadl pod tenkym ledem (nebo od ceho mas tu zkusenost) a potom vylezl tak je logicky ze voda byla hodne ledova a vzduch byl urcite teplejsi nez ta voda tak ti bylo teplo… jinak se to vysvetlit neda :D

snad ti to alespon trosku pomohlo :S

magicm18

Nevim jestli je to pravda ale placnu hypotezu.Jak uz je clovek zmrzly tak mozna mozek uz nevnima vnejsi omrzliny a zacne vnimat zbytkove teplo krve cirkulujici i mozkem dokud neupadne do bezvedomi.Nevim jestli je to pravda jen se snazim to nejak vysvetlit.