Anduška

Jak to, že Charles Xavier přežil a objevil se v dalším díle?

ve filmu X-men:Budoucí minulost se objeví postava Charlese Xaviera (v budoucnosti). Ten ale v minulém díle zemřel. Jak to je tedy vysvětleno?

Nejlepší odpověď
yenuska

V potitulkové scénce X-men poslední vzdor přijde Moira Mctagertova navštívit tzv.člověka bez duše o kterém Charles povídal dětem a on na ní začne mluvit Charlezovým hlasem. Přenesl svojě vědomí do těla tohoto muže (jeho dvojče)

Další odpovědi
Kiti

přijde mi že v dílech, které jdou po sobě nesouhlasí víc věcí