Zlatý

jak to, že bolak tady má stále profil, ale zmizel z žebříčků?

..tady si někteří dělaj, co chtěj ..to jsou si někteří rovnější i tady? Zas.raná politika!
Doplňuji:
redy prdlajs ..vůbec tam mezi zlatejma není, s aktivitou to nemá co dělat. Zmizel ..asi taky zmiznu

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vpravo je žebříček aktivity za 30 dní, takže v posledních dnech byl málo aktivní, to chápu.

Ale zajímavé je to, že není uvedený v celkovém žebřířčku. Dívala jsem se do jeho profilu, má 22 410 bodů, ale nějak se ztratil. Jen zírám.

Měl by být zde
http://www.odpovedi.cz/…

http://www.odpovedi.cz/…

Doplňuji:
Na dotaz zná odpověď jedině admin.

Další odpovědi:

Zlatý

Já už tam nefiguruju snad půl roku, to ste si všimli brzo :) Já myslim že je to tím že už fakt nejsem moc aktivní, vy mě tu sice vnímáte, protože si často všímám pozoruhodností světa kolem sebe, jako že tráva je zelená, míč je kulatý, kráva má vemena na břiše, na které se tu potom dopodrobna vyptávám, ale pravdou je moc neodpovídám, asi tak v průměru už jen 1 odpověď za den, tudíž se nemůžu rovnat těm vědmám z vrchu žebříška, který nadojej denně i 20x tolik, no prostě už jsem vyčerpanej, to se lidským studnám vědomostí stává..

Stříbrný

Žebříček je pohyblivej, tak je asi málo aktivní ?

Stříbrný

Onehdy se tady ve čtyři ráno ptal, že mu před barákem stojí dodávka s nápisem Mléko, co si prej má zabalit. Od té doby jsem o něm neslyšel ...

Bronzový

Tak ať tu zas nekolujou fámy:
Žebříčky prošli změnou = vytvářejí se pouze jednou denně (v noci) a díky tomu se načítají daleko rychleji (o tom tu ale nikdo nepíšete, co?)
Byla tam však chyba a uživatelé bez avatara se nezobrazili (aktivních uživatelů bez avatara je asi 10%, to je ale náhoda, že sis právě ty všimnul úplně cizího uživatele, co?)

Příště napiš takovou zprávu správci na veřejně známý e-mail (info@odpovedi.cz) a ten to bude řešít ... místo vytváření fám o spiknutích apod.

Já si myslím,že je to jedno,on je stejně mimo,tak se vůbec nic neděje.

Diskuze k otázce

Zlatý

zjentek

odik kua nebuď drzej, vypadáš dost mladě ..navíc já tam jsem, páč mám xicht, i když průhlednej, takže jsem se nemoh nenajít ty jelito

Zlatý

zjentek

..a gagaga ty nebuď taky drzej!

Zlatý

zjentek

annas: já měl vždycky podezření, že ten člověk je dejvid káprdfíld

Zlatý

annas

Ad zjentek. Je pravda, že bolak vždy na čas zmizí, jde vysypat koš nebo hledá houby, ale zůstává na žebříčku. Třeba požádal adminy o "neviditelnosti a opravdu je jako zmiňovaný mág.

Někteří se domnívají, že jste to vy. :-))

Bronzový

gagaga

to uz by bylo na jedny odpovedi an. trochu moc !!
2 krat dva v jednom ! :)
" jedni " mi tu bohate staci :)
-iv-

Zlatý

annas

Iv, určitě špatně počítáte, nejde jen o on + on, ale i o ona + ona či ona + on. :-))

Zlatý

vagra

Páni, to byl ale blb! :))

Bronzový

gagaga

" byl " ?
ja jsem presvedcena, ze jim stale jeste je :)
-iv-

Zlatý

vagra

-iv-, omlouvám se.
Samozřejmě, že máte, jako takřka vždycky, naprostou pravdu.
Doznávám, že jsem neprozřetelně, a zcela bezdůvodně, připustil jisté zlepšení jeho stavu. Přitom jsem ale nevzal v úvahu zcela zásadní skutečnost, že ještě pořád existují nemoci, které se zkrátka vyléčit nedají. :)
Odpusťte starému člověku chvilku nepozornosti.
Slibuji, že si příště budu dávat větší pozor, a že už takovou hovadinu, nikdy nenapíšu.:)

Zlatý

annas

Kdo chce, pochopí, stačí jen ťuky, ťuky :))

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.