WeeBear

Jak to zde bylo s červenými palci? (byly vůbec?)

Mám dojem, že jsem si jakousi zmínku o červených palcích přečetla v čísi odpovědi. Byly tedy zde, na Odpovědích, mimo zelené i červené palce? Pokud to tak vůbec bylo, jak to fungovalo? Předem děkuji za případné odpovědi!
Doplňuji:
Dr.Axl, ReHu, moc děkuji za nasvícení situace a za odkazy. Už chápu, proč byly zrušeny.. Ještě jednou děkuji! 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Pro ilustraci račiž nahlédnout do odkazu, kdy to rozvířilo místní hladinu cca před 23 měsíci.
Původně byly skutečně kladné palce nahoru (jež zůstaly) a záporné palce dolů, pro jejich konfliktní zneužívání se od nich posléze upustilo;
(např. kladný palec přičítal body, ale záporný je neodečítal).
Doplňuji:
P.S. ad ReHu – plný souhlas, téměř u každé otázky jsou nesmyslné a hlavně nepravdivé kraviny; nakonec nemusíme chodit daleko, dokonce
i u této otázky se vloudila („nevím, ale plácám“) – viz MacChill.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-hodnotite-smazani-palcu-dolu

Další odpovědi
ReHu

Není to ani tak o barevných palcích, jako o záporných bodech.
Dělalo to docela zle, takže se od tohoto systému upustilo.
Občas mám ještě chuť tento bodík udělit, když tu čtu nějaké bláboly, které se tváří jako velká pravda, ale mám smůlu 🙂.
A asi je to tak dobře.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-nejdou-oznacit-nezajimave-otazky-a-proc-nejsou-i-zaporne-palce-otazka-hlavne-pro-admina

lukas.zmizik

sice netusim, zda to tady bylo, ale mohu nastinit, jak by to s cervenymi palci vypadalo – a to sice tak, ze cerveny palec bych udelil odpovedi, se kterou nesouhlasim… stejny system je na youtube…

a jestli to tu nekdy bylo, pak z duvodu logickeho zjednoduseni uz to tady neni

MacChill

Podle mě tu žádný červený palce nikdy nebyly.