Sea

Jak to zaplatím?

Ahoj, mám dotaz. Mám mobil HTC a např. hry stahuju přes Android Market. Zatím teda zdarma. Ale pokud bych chtěla některou placenou, jak to zaplatím? Kredit si dobíjím přes dobíjecí kartu, předpokládám, že si to samo vezme konkrétní částku přímo z kreditu a příjde mi informační sms..ale nejsem si jistá…máte s tím někdo zkušenost? Předem díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
Michal Kole

A nebo elektronickým bankovnictvím nebo zadáním čísla své platební kartě a tzěch CCV kódů na zadní straně.

Další odpovědi
Wolf

Pokud vím, tak platit kreditem nejde. Pokud si správně vzpomínám, jediná možnost je platit kreditkou. Při prvním pokusu o zakoupení nějaké placené aplikace se tě to zeptá na údaje o kreditce.
Klidně to vyzkoušej sama, třeba jsem na nějakou možnost zapomněl. Nemusíš se bát, že bys clickla na „koupit“ a okamžitě by se ti odněkud odebraly peníze.