Calimë

Jak to vyřešit? Lze to vyřešit takto?

Bratr si instaloval hru LOTRO, ale když se nainstalovala (trvalo to asi 5 hodin), vznikl jakýsi problém který pořádně ani jeden nechápeme. Tak mě napadlo, já mám již hru nainstalovanou, jestli by nešlo dát složku obsahující hru z mého počítače na bratrův. Je to řešení?

Odpovědi
Hykam

Programy při instalaci dělají záznamy i do OS, které se překopírováním složky s programem nezkopírují, tudíž to nelze.

anonym

jde to, ale nainstalované lotro je o dost větší než v zabaleném stavu a kopírování může být delší pokud to nemáte řešené nějakou sítí.

Sůwa

Možná to není u všech programů stejné, ale já tímto způsobem běžně přesunuji programy pomocí flashdisku. Pravým myšítkem ⇒ odeslat ⇒ vyberu název flash. Záznam v OS mi udělal jedině Prince of Persia, za pokus to určitě stojí 🙂

Chico

Bylo by dobré se kouknout na požadavky té hry, jestli máte na to dost silný počítač, udivuje mě, že instalace trvala 5 hodin (asi je ta doba myšlena i se stažením).
Každopádně je nejlepší to nainstalovat.