fg

Jak to vypadá v televzním studiu?

Podrobněji.Jak to jde za sebou,režírní místnost,čast která jde k vysílači,apod.Byl bych rád za nějaký odkaz.

Nejlepší odpověď
led

skúste si prečítať:
Arthur Hailey – Reportér (Večerní zprávy)
tam je to krásne napísané
normálne televízia začína vrátnicou.
miestnosti manažmentu, spravodajcov, techniky, kameramanov – zvukárov – osvetľovačov – maskérov, spravodajské štúdio, dabingové štúdio (veľakrát externé), štúdiá na nakrúcanie filmov, miestnosti spojovej a vysielacej techniky a prirodzene zariadenie na vysielanie elektronických dát – anténa, inernet…
PS.
ak máte možnosť, využite „Deň otvorených dverí“ alebo si to aspoň pozrite v televizii.
http://www.you­tube.com/watch?v=Or­kBqa0f3rU

Další odpovědi
Michal Kole

na www.digizone.cz jsou občas nějaké fotky