Jak to vypadá s Řeckem?

Dobrý večer,

teď jsme s přítelkyni dostali šílený nápad, že bychom mohli ještě teď jet na dovolenou. Před pěti lety jsem byl v Řecku a přítelkyni jsem to navrhl, ale ta s tím nesouhlasila, protože je údajně ta krize. Nevíte náhodou někdo, jak to teda je doopravdy? Zatím jsem našel samé pozitivní reakce na dovolenou v řecku i v tomto roce. Jen občas někdo zažil stávku, ale jako turisté to moc poznat nejde.

Jinak zkušenosti s cestovkou greece-tours.cz má někdo osobní zkušenost? Na internetu se o ní píše celkem pozitivně.

Díky všem za odpovědi, dobrou noc :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

já v řecku byl teď v červenci a pohodka. konkrétně katerini a soluň. o stávce tam nikdo nic nevěděl a všichni byli spokojení...

Další odpovědi:

Zlatý

Jezdím každý rok i letos jsem byla - ceny byly ještě v restauracích nižší než loni- je fakt, že turistů mírně ubylo , jen benzín podražil,/Od 1.800 -2E/ ale to u nás taky . Ale my jsme krizi nezaznamenali.Vše funguje v pohodě platí se Eurem a ne, že ne jak se mnohde píše, že Euro nechtějí - to je nesmysl. Na ostrovech žijí lidé hlavně z turist. ruchu a dřou od nevidím do nevidím - musí si na sebe vydělat. Vybrala bych nyní spíš jih- Rhodos, Kréta , Kyklady tam bude teplo zaručené.Tak se tam mějte prima .
Pokud bys navštívil Atény - tak tam bys zaznamenal nepokoje .
S tou cestovkou jsem byla loni a vše bylo OK.

Ano, je to dobrá cestovka, už jsme s ní byli na Krétě http://www.greece-tours.cz/… a bylo to fajn, letos chceme do Nei Pori, ale nevíme, jaké tam teď v září bude počasí ?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.