Jak to vypadá? Jde o dlažbu se dvěma různými typy dlažeb

Na dodělání schází několik kusů. Tak jsem vymyslel tohle. 1 kachla má 20×20 a další 10×10.

http://img.na­dapenny.com/t20/102­41/nadap075354806­460232.jpg
Doplňuji:
A tohle? Tam ty čtverečky jsou menší.
http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0241nadap084727347­240237.jpg

Nejlepší odpověď
panenka

Abych řekla pravdu moc se mi to nelíbí promin.
Doplňuji:
Tak to druhé se mi moc líbí jestli jsi tuto práci dělál ty musím tě pochválit je to moc pěkné.

Další odpovědi
Jahoda

Bohužel, ale musím souhlasit s kolegyní. Mně ty dva druhy dlažeb k sobě nesedí. Omlouvám se, ale ani mně se to nelíbí…

Tady záleží na vkusu. Pokud se to líbí Vám, proč ne? Klidně si takovou dlažbu udělejte. Rozhodnuti je čistě na Vás. 😉
Doplňuji:
To druhý je už jiný kafčo. Moc hezké. Fakt. Toto k sobě hezky ladí a na mě to působí příjemně. Opravdu hezké 🙂 Toto se mi líbí 😉

ReHu

U 1.varianty by možná pomohla jiná barva, pokud to lze.
2. varianta je jemnější a méně se „okouká“. Také bych jí dala přednost.

Delta

1.varianta-vypadá,že obklad byl použit na podlahu-není to pěkné a hlavně to má měkký střep,brzy odejde..
2.varianta pěkná -tam už je vidět,že vydrží více-ideální je na klasickou pochůzí dlažbu volit tak tvrdost č.4(otěruvzdornost)