Jahoda

Jak to vrátit zpět?

Zdravím! Dnes jsem si aktualizovala Mozillu Firefox. Najela jsem si na stránku, kde je „Galerie Personas“. To je to, jak si můžu vybrat motiv pro svou Mozillu Firefox. (tam jak si můžete vybrat z mnoha motivů-je jich tam cca 30 000). Jeden jsem si vybrala a klikla na Použít. Jenže motiv se mi nelíbí a chtěla bych ho odstranit úplně (nechci ho vyměnit za jiný motiv ale odstranit). Myslím to tak, abych neměla motiv žádný, jen původní vzhled bez motivu. Jak si ten motiv tedy odstraním úplně? Předem velice děkuji 🙂

Nejlepší odpověď
Astan

Nástroje – správce doplňků – motivy vzhledu a tam si vymažete cokoli, mimo výchozího motivu.