Blecha

Jak to vrátit z5 ?

Zmáčknu jsem alt a F10 a vše na monitoru se zvětšilo a zhoršila kvalita
Doplňuji:
vlastně ctrl a F11

Nejlepší odpověď
Tombik

Nebylo to náhodou pověstné FN na noteboocích? Možná se vám totiž podařilo změnit rozlišení obrazovky. Nejlepší bude, klikat znovu, dokud si nenajdete rozlišení, které vám sedí na monitor.

Další odpovědi
Michal Kole

V jaké to bylo aplikaci?

mojitek

…z5? To znamena z2 a jeste k tomu pridej ze3
jj , btw , mtr a budes in a cool

Blecha

Windows XP profi, TOSHIBA tecra

anonym

jaký máš operační systém, jaký monitor ?

Blecha

normálně v i. prohlížeči ale teĎ to je všude, i na ploše. Když dam ctrl F12 tak se vrátí velikost ale kvalita pořád hrozná

Hudler

Co třeba zkusit na ploše pravý klik vlastnosti a někde tam zvětšit rozlišení?