redhead

Jak to vlastně je a bude se státní maturitou?

Na Novinkách jsem četla, že ministr školství P. Fiala rozhodl o tom, že v roce 2013 a 2014 se bude maturovat z češtiny a cizího jazyka nebo matematiky. Na oficiálních stránkách novamaturita.cz ale vidím něco jiného. Pro rok 2013 jsou zde tři povinné zkoušky: čeština, cizí jazyk a matematika či informatika nebo společenskovědní základ. Jsem z toho vskutku zmatená, maturuji v roce 2014.

Odpovědi
RyuzakiKate

Mě to čeká příští rok, a kdybych si měla vybrat z matiky, informatiky nebo zsv… Tak se půjdu radši rovnou oběsit…

Michal Kole

Njespíše proto, že to ještě není definitivní – nevyšlo to formou zákona a na oficiální stránce www.novamaturita.cz píší jen co vyjde ofiiciálně.

Teď před prázdniny, asi mají administrátoři dovolené a o server se tak nikdo nestará.