Rico

Jak to vlastně funguje?

Mám LG GD510 Pop a je možnost si pořídit zadní kryt telefonu který má solárnní panel.Jak ot vlastně funguje? Nikde jsem to nemohl najít. Děkuji za odpovědi Rico

Nejlepší odpověď
mosoj

No prostě funguje to jako nabíječka. Dochází ti aku ? necháš prostě nějaký čas na denním světle, dnešní solární panely fungují i pod umělým světlem a mobil se ti dobije a nemusíš mít síťovou nabíječku. Tou také nenabíjíš neustále. Takže také není třeba aby se ti mobil nabíjel v kapse !!
Protože je to na zadním krytu je napojení na aku snadné a nestaráš se o to.

Další odpovědi
Miroslavst

To nevím, hlavně je to asi hodně platný, když ho nosím v kapse.
To už bych spíš bral takové to otřesové zařízení. dřív se tím natahovali hodinky. Jak jsi hýbal rukou, postupně se vždy natáhly.