Jak to vidíte vy, to poklepání zlatým kladívkem základního kamene?

Přijede nějaký papaláš, poklepe kámen, jde se nažrat, nachlastat a spokojeně jede k dalšímu kameni. Já bych mu dal lopatu a krumpáč a střihej vykopat aspoň 10 základu s tím, že svačinu budeš mít až za 4 odpracované hodiny.

Odpovědi
Drap

Na druhou stranu se zase poklepala celá řada základních kamenů a nic se nestavělo. Potom by ty základy byly zbytečné a nebo by do nich ještě někdo spadl.

anonym

V zásadě souhlas…
😉
A – kukni na – http://media.roz­hlas.cz/_obra­zek/2922216--zakladni-kamen-sochy-mistra-jana-husa--1-610x0p0.jpeg , od onoho 4.7.2010 se se sochou ´nepohlo´, asi ji Rath schoval do krabice od vína…