Jak to vidíte vy?

Dnes jsem se dočetl, že Krampolová podává žalobu na rádio. Tato zlodějka si dovoluje mluvit o překročení slušnosti-můžu říct, že to se mnou pořádně cloumá. Jak zrovna taková osoba může mluvit o slušnosti? To se ani drobet nestydí? Jak to vnímáte vy? Díky za názory
http://www.super.cz/…
reagovala na toto video
http://www.super.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nepřipadá mě ta nějak zvláště vtipný. Píšeš, krampolová - zlodějka. Viděls ji krást, nebo byla odsouzena ? Pokud ne, dopouštíš se trestného činu ,pomluvy.

Další odpovědi:

Zlatý

Tak já si to též nepustím,usoudila jsem oč jde..
Vy jste pí.Krampolovou u nějaké krádeže přistihl,že si dovolíte jí nazvat zlodějkou? Já tedy ne...Může to být pravda,protože na každém šprochu pravdy trochu,ale nemusí,tudíž mi to nedává právo ji soudit.
A takhle si vyjedou drby na svou oběžnou dráhu...
Nechápu,jak to s Vámi může cloumat..dejte si pivko a pí.Krampolová s Vámi přestane cloumat..

Zlatý

Já si to nepustím, ale z reakcí ostatních tuším oč jde.
Asi jako firma bych u takového rádia okamžitě zrušil objednané reklamní bloky. Neumím si představit, že některá společnost je ochotna se s takovou pubertální zábavou spojit, respektive jí svými penězi prostřednictvím reklamy platit.
A myslím, že během několika dnů by ve všech médiích byla podstatně kulturnější atmosféra.
Je nutné utnou hlavu a ne tahat za šupinku na ocásku.

Zlatý

jestli to vnímáte jako žertík já teda ne a nedivím se Krampolovým jsou už starší a ten cápek z rádia si zahrává už přespříliš, dovolil si moc blbeček jak se v TV naparoval jednu bych mu ubalila..

Zlatý

No,se mnou někdo mluvit po telefonu takovým způsobem,jak se prezentoval ten "bavič z rádia",tak mu asi rovnou položím sluchátko,protože v takové situaci používat slova-má tady plnou k... žvýkaček(myslel dámské přirození),bych ho asi rovnou poslala někam do ...zádi.
Doplňuji:
Se olouvám za přeslech,ten moderátor říkal,že má plnou bundu žvýkaček.
No a při poslechu toho videa dnes ráno jsem stejně nezaslechla žádnou známku toho,že by po Krampolovi chtěl někdo peníze za mlčení....

Stříbrný

ja nevim, ale ty srandy, jak radia volaji a nachytavaji ruzne lidi jsou snad uz na kazde stanici, navic mne to kolikrat prijde jako predem pripraveny a o to mene vtipny - zrejme nametova krize - ze uz nikdo nedokaze vymyslet lepsi zpusob jak pobavit...

stranky jako blesk.cz, aha.cz, aktualne.cz a tn.cz mam ve svem compu bloknute, pravda, jeste k tomu muzu pridat super.cz

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4387
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2474
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1826
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.