pondělí

Jak to v Evropě bude v budoucnu?

Myslíte si,že se i u nás v Evropě bude říkat afroevrapan,a­sioevropan,ne­bo romaleevropan,tak jak to je v USA,tam hovořit,že je někdo černoch je trestné,

Nejlepší odpověď
Drap

Nebude to tak. V Evropě se bude říkat jenom muslimoevropan.

Další odpovědi
ptáč

Evropa bude bombardována stupidnostmi z USA jako dnes a očekávejme příliv emigrantů z islámských zemí. Poté bude napadena Amerikou kvůli islámu. Braňme Evropu dokud se tady neřežou hlavy.

mosoj

No jo mají co dohánět. Ještě v šedesátých letech si nesměl černoch sednout vedle bílého !!!!!!! A kdo ví jak je to dodnes v jižanských státech.

Pepa25

Začnu odzadu: není trestné říkat černoch („negro“), dokonce ani negr („nigger“), pouze se to považuje za silně nezvořilé. Politická korektnost je heslo doby, ale nevím o tom, že by se používalo jakékoliv složenina s -evropan. Např. v UK se používají termíny jako British Pakistanis či Pakistani British (česky Brtiští Pakistánci), British Asians (Britští Asiati).

Mc Merkurion

tak řekni „cikán“ a uvidíš to tóčo…