CŁáÁárKa

Jak to udělat abyste měli pořádně rozdělené řasy řasenkou ??

Nejlepší odpověď
hanulka11

stačí mít dobrou řasenku s kvalitním kartáčkem a pak není co řešit

Další odpovědi
Ella

souhlasím s hanulkou – dobrá řasenka a tento problém řešit nemusím…

iceT

Špendík nebo jehlu jsem kdysi pouřívala taky.
Ale dobře se mi osvědčila řasenka s hřebínkem,nikoliv se spirálou.Taky je fajn po vytažení spirálu nebo hřebínek otřít do papírového kapesníčku,aby se otřela přebytečná barva.Pokud se tohle neudělá,je barva na řasách rozdělena nerovnoměrně a potom řasy slepuje.Taky by se nemělo s kartáčkem v řasence pumpovat,tím rychleji se do řasenky dostane vzduch a tím rychleji se řasenka znehodnotí\vyschne.

kathy-so

Já to řeším špendlíkem/jehlou, hezky řasu po řase od kořínků. Takto se dají řasy ještě krásně vytvarovat, aby zůstaly na „správném místě“… samozřejmě pozor na oko :)