Jak to udělat, abychom se měli jako Estonci, také jim závidíte?

http://www.na­tionmaster.com/grap­h/peo_rom_pop-people-romani-population

Nejlepší odpověď
anonym

Ahoj, klubru.
Zřejmě by bylo vhodné si naše problematické etnikum méně hýčkat. Hlavně ne na úkor většinové populace. S nárůstem počtu Romů a sociálních dávek na ně vyplácených se rapidně snižuje životní úroveň většiny. Kde se tato situace zastaví, to je zřejmé v naší zemi všem, jenom ne politikům.
Tak to vypadá, že v pobaltských republikách to pochopili i představitelé státu. Ještě jsem neslyšela, že by se chystala migrace Romů od nás za účelem vylepšení sociální situce do Estonska, Lotyšska nebo Litvy.