Jak to udělat aby vlasy zůstaly zvlněné?

Chci si natočit vlasy kulmou a potřebuji aby zůstaly zvlněné a nevím jak na to, protože obvykle ikdyž je přelakuji tak vlny brzo(už tak během hodiny) povolí a začnou se rovnat…co s tím??

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Jestli máš od přírody rovné vlasy jako já, tak s tím bohužel nic dělat nejde, taky mě to štve…

Další odpovědi
Terryle

Pokud máš slabé a jemné vlasy, tak jim možná ani tužidla a pěny nepomůžou. Rozhodni se, jestli chceš rovné nebo vlnité – a pokud vyhrajou vlnité, tak jdi do slabší trvalé. Možná se pak i vlasy „naučí vlnit“ samy – mně se po ní zbláznily a začaly se vlnit samy od sebe – dodnes nechápu, jak je to možný :o}

marťa382

Zkus je víc navlnit a víc přelakovat. Ale nevím,jestli to pomůže. Zkusit to můžeš.

ReHu

Nejvíc záleží na typu a jakosti vlasů.
Pak také je dobré vlasy po ohřevu nechat vychladnout v těch vlnách a pak nalakovat.

Makina

Já s tímto problém nemám, vlasy drží samy, ale vím, že stačí vzít menší pramen a přetřít ho nějakým gelem na vlasy (používám Taft) a pak teprve pramen nakulmovat. A poté ještě celý hotový vlnitý účes přelakovat a to ze všech stran, takže i předklonit hlavu a přelakovat i zespoda. TVŮJ ÚČES TO VYDRŽÍ 🙂

hanny 2

Mě vlasy vydrží zvlněné,když mě je kadeřnice vyfouká fénem s difuzérem.Ale musí každý pramen od konečků „namačkat“ směrem k hlavě,držet takhle v ruce a foukat.A potom nalakovat kvalitním lakem na vlasy.