Jak to udělat aby vlasy zůstaly zvlněné?

Chci si natočit vlasy kulmou a potřebuji aby zůstaly zvlněné a nevím jak na to, protože obvykle ikdyž je přelakuji tak vlny brzo(už tak během hodiny) povolí a začnou se rovnat...co s tím??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Jestli máš od přírody rovné vlasy jako já, tak s tím bohužel nic dělat nejde, taky mě to štve...

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud máš slabé a jemné vlasy, tak jim možná ani tužidla a pěny nepomůžou. Rozhodni se, jestli chceš rovné nebo vlnité - a pokud vyhrajou vlnité, tak jdi do slabší trvalé. Možná se pak i vlasy "naučí vlnit" samy - mně se po ní zbláznily a začaly se vlnit samy od sebe - dodnes nechápu, jak je to možný :o}

Pokročilý

Zkus je víc navlnit a víc přelakovat. Ale nevím,jestli to pomůže. Zkusit to můžeš.

Zlatý

Nejvíc záleží na typu a jakosti vlasů.
Pak také je dobré vlasy po ohřevu nechat vychladnout v těch vlnách a pak nalakovat.

Pokročilý

Já s tímto problém nemám, vlasy drží samy, ale vím, že stačí vzít menší pramen a přetřít ho nějakým gelem na vlasy (používám Taft) a pak teprve pramen nakulmovat. A poté ještě celý hotový vlnitý účes přelakovat a to ze všech stran, takže i předklonit hlavu a přelakovat i zespoda. TVŮJ ÚČES TO VYDRŽÍ :-)

Zlatý

Mě vlasy vydrží zvlněné,když mě je kadeřnice vyfouká fénem s difuzérem.Ale musí každý pramen od konečků "namačkat" směrem k hlavě,držet takhle v ruce a foukat.A potom nalakovat kvalitním lakem na vlasy.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.