Klára K.

Jak to udělat, aby se ve videu, co jsem udělala v programu Sony Vegas 13.0, neukazoval ten černomodrý čtvereček?

dělám video v programu Sony Vegas 13.0, a teď jsem si všimla, že se tam objevuje v rozích takový černomosrý čtvereček, kde je napsáno „this video was created in Sona Vegas“ nebo tak nějak. Jak to mám udělat, aby se tam ten čtvereček neukazoval? Chápu, že si ten program musí dělat nějakou reklamu, chtěla jsem ho v titulcích zmínit, ale znám spoustu lidí, co mají Sony Vegas a v jejich videích ten čtvereček není. Jak to mám udělat, abych ho tam neměla?
Děkuji.

Odpovědi
gecco

Zřejmě nemáš koupenou licenci…
Je to demo a nebo crack?
😉
Demoverze je takto ´nastavena´, odstraníš to zakoupením licence programu.