sarinks258

Jak to udělat,aby mi wiffina nevypadávala?

Ahoj:) Mám WIN 7 a občas mi vypadává wiffina.Kamarádka to udělala tak,že ji málokdy jen vypadne,ale neví jak při tom postupovala.Mě to moc často vypadává a už mě to ,sere,!
Nevíte někdo jak udělat,aby mi tak nevypadávala často? :(Prosim

Nejlepší odpověď
anonym

sarinks258: Holka – nevíš, co vlastně chceš a už vůbec to nejsi schopna sdělit (jaká wifina, jak nakonfigurovaná a v jakých podmínkách; jaký notes, jaké jsou na něm instalovány ovladače)… Sdělení, že kámoška to nějak udělala – a neví jak – a ty to chceš taky, protože jinak tě to sejří, je fakt skoro dokonalé. Skoro dokonale ukazuje, že máš vyjadřovací schopnosti pětiletého děcka a povahu puberťáka – vražedná kombinace. Tedy – směřující ke tvé vraždě někým…
🙂
Ale jak to udělaj je ve skutečnosti jednoduché

  • lépe nakonfiguruj wifinu
  • zkontroluj, zda je wifina v pořádku (zda se, třeba, nepřehřívá)
  • případně změň umístění wifiny
  • zaujmi s notesem výhodnější polohu vůči wifině
  • zkontroluj si instalované ovladače (případně je aktualizuj)
  • zkontroluj si, zda se ti nepřehřívá notes

_______
Freja: Ne každá „wifina“ umožňuje i připojení kabelem, ale jo – leckdy je to výborné řešení…
😉

Další odpovědi
Freja

Dej si tam kabel k tý wifi a mě už nevypadává.