Yavin

Jak to udělat, aby mi maily chodily jenom na Mozilla Thunderbird?

Mám mail na Seznamu, a chci aby mi maily chodily jenom na Thunderbird…
Jak to mám nastavit?

Odpovědi
dave09

Pokud máte jednu z novějších verzí Thunderbirdu, tak konfiguraci program zvládne téměř sám.

Otevřete Thunderbird a klikněte na Soubor->Nový objekt->Existující poštovní účet. Do nového okna zadejte vaše jméno, adresu schránky na seznamu a heslo, kterým se přihlašujete. Poté klepněte na pokračovat a Thunderbird by měl sám detekovat nastavení. V případě úspěchu stačí klepnout na Vytvořit účet a je to. :)

Pro další informace mrkněte na odkaz, je tam přímo video s nastavením i podrobnější po­pis.

Zdroj: http://napove­da.seznam.cz/cz/e­mail/nastaveni-programu/outlook-a-dalsi-postovni-programy/nastaveni-mozilla-thunderbird/pop3-mozilla-thunderbird/