Avatar uživatele
cviuůvfj

Jak to udělat???

Pomohl jsem potřebným a odměnili mne návodem jak zbohatnout. Tento návod je jinými slovy „podnikatelský záměr“. Nemám čas ani prostředky abych sám zrealizoval tento výhodný způsob zbohatnutí. Proto jsem se rozhodl, že prodám tento návod. Jak to mám ale udělat abych nebyl podveden?
Doplňuji:
jen upřesňuji – byli potřební, protože byli nemocní …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3915 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jsemtady

Lol vtipe, kdyby vedeli jak zbohatnout, nebyli by potrebni ale bohati .. a prodavat navody/podfuky si jdi jinam.
Doplňuji:
Ale seš dobrej … prej nemocní .. pokud by si byl doktor, tak s bohatstvím nebudeš mít takovej problém a pokud jsi šarlatán, tak zase nebudeš mít problém ten podvod provést/prodat 🙂

Upravil/a: Jsemtady

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ponovotny

a jak víš že to funguje? Jak jsi pomohl? Myslíš, že ti něco tak hodnotného dali, abys to pak střelil? Jak jako myslíš podveden? Vždyť ty sám chceš prodávat něco o čem jsi jen slyšel, že tím zbohatneš. To prodej až to vyzkoušíš
Doplňuji:
je jediná možnost- sám to vyzkoušej. Je možné, že to co máš opravdu cenu má a když to budeš chtít prodat jako návod, tak ti to pravděpodobně opravdu někdo sebere. Pokud nechceš být bohatý, tak to prostě zakopej, nebo to někomu dej až budeš sám potřebný

Upravil/a: ponovotny

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

a co když spoustu lidí podvedeš ty, aniž to vůbec tušíš? Raději si to nějak ověř, protože vypadáš, že by tě hóóódně mrzelo, kdyby jsi někoho podvedl ,)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání