savyla

jak to udelat?

zadala jsem neco omylem na klavesnici a nektere znaky mi nyni nereaguji.napr­.pismena r,t,z,u,o,mizik,cis­lo osm .jak dal?
Doplňuji:
netusim.mam notebook.kvuli klàvesnici jsem pres hosta a ten nema opravneni na nic bez hesla mam ho dat do servisu?

Nejlepší odpověď
Alesh

Nemáš náhodou zavirovanej počítač?

Další odpovědi
anonym

Chtěl jsem ti odpovědět,ale špatně jsem přečetl otázku. V mým podání vyzněla: Jak se udělat! Promiň.

huxa

buď vir, nebo mléko, káva, čokoláda ;)