Jak to udelat

Jsem tu poprve a nevim si rady s odpovedi,kdyz poslu odpoved,mam tam vzdy okenko-upravit odpoved,co dal mam udelat ,aby to tam nebylo.Dik
Doplňuji:
At delam co delam ,stale mam neco spatne,okna tam mam porad,doplnit opravit,co s tim?

Nejlepší odpověď
quentos

Jedná se jen o možnost, které můžete a nemusíte využít. Třeba kdybyste objevila později překlep a chtěla ho opravit, nebo si všimla v odpovědi nepřesnosti, chtěla k ní něco dodat apod.

Další odpovědi
Jahoda

Toto okénko tam budete mít vždy. Neznamená to, že by jste odpověděla špatně, to ne. Je to tam proto, kdyby jste si svou odpověď rozmyslela tak ji upravíte, něco dopíšete atd.

panenka

to okýnko vám tam zůstává proto kdyby jste náhodou chtěla ještě k vaší otázce na kterou se zde ptáte něco změnit nebo přidat

Marky71

Např. kliknout na „Domů“ a dostanete se zpátky na hlavní stránku