bolak

Jak to udělám, když chci aby mně srostlo obočí?

Myslím to vážně, chci vypadat zajímavě, na uhry si lidi zvykli, s těma už nikoho neohromím..

Odpovědi
Damiana

Jestli toužíš vypadat za každou cenu jako kromaňonec – proč ne?:-), zkus transplantaci. Když to jde na hlavě, určitě si pomůžou vylepšit i tvářičku. Tady máš jednoho odborníka na vlasovou transplantaci, od pohledu je jasné, že se mu v této oblasti dá stopro věřit – ale vy vlasofilové se asi znáte, ne?:-)
http://www.plas­ticka-chirurgie.info/chi­rurgove/justan-ivan

LejdyTerr

Zkus se nechat kousnout od vlkodlaka, ti mají srostlé obočí. Nebo si ho nechat vytetovat, tím ohromíš víc než uhrama 😁

charliesheep

Ohol si obočí nad jedním okem,ty jarine,to bude exotika…

bolak

LejdyTerr: vlkodlaci přece nejsou, jedině susan boyleová, že by mě kousla, teoreticky by to mohlo stačit..

briketka10

bolaku,
Susan ho srostlý nemá, ale opičky ty jó :D

bolak

teď si ale protiřečíš :)

(pardon, to bylo odemě hrubé;))