Jak to udělali v různých městech, když se pár hodin po masakru rozsvítily na různých monumentech barvy Francie?

Mosoji, v tom případě jsou připravené všechny barvy Evropských státu! No, potěš pánbůh!

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Bylo to nachystané? Něco jako u WTC?

Další odpovědi
mosoj

Většina takovýchto staveb má pevně zabudovaný variabilní systém osvětlení.
Stačí zapnout a nastavit požadovanou barvu.

led

V súčasnej dobe sú budovy nasvietené multifarebnými RGBW LED reflektormi, kde je možné meniť farby podľa potreby
http://www.be­llatrix.sk/sk/new­s/view/nove-moznosti-led-svietidiel---serial---cast-7/48
https://www.go­ogle.sk/search?q=ou­tdoor+led+lig­hting&es_sm=93&b­iw=1093&bih=522&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ved=0CBkQsAR­qFQoTCN-Gh9uakskCFc6GGgod­Cw4I_g
RGBW = červená, zelená, modrá, miešaním týchto základných farieb svetla možno vytvoriť akýkoľvek farebný odtieň, k tomu sa pridáva aj samostatná biela, (je to vlastne súčet základných farieb) pre zvýšenie svetelnosti a čistoty svetla.)

Drap

Připojili barevná světla. Jinak to snad ani udělat nejde.

anonym

Náhradní zdroje.

led

Dúfam, že fyzikálne javy svetla nemusím dokazovať.

anonym

Drape, to je jasné i Jugarovi, ale jde mi o tu bleskurychlou akci!

anonym

Ale tobě jak je vidět né.
Taky se ti asi rozsvítilo.

anonym

Odkdy náhradní zdroje svítí barvami?

anonym

Od dob,kdy špatně vidíš.

anonym

jo.