Anka1597

Jak to ti lidé dělají?

Že si je hned každý oblíbí?
Typický příklad je má kamarádka. Jen s ní někdo promluví, tak jsou všichni na ni ochotní a nemá s nikým problém, jak v organizačních záležitostech, tak i v komunikaci, nikomu „neleze do zadku“.
Předem děkuji za odpovědi. 🙂
Doplňuji:
Natty*, já na svou kamarádku nežárlim. Jen jsem se snažila přijít na to, jak dokáže, být tak skvělá, protože díky ní mám každý den úžasný. 🙂

Nejlepší odpověď
Damiana

Mají charisma a jsou šťastní. To je něco, co se nedá uměle vytvořit, ani naučit. Obvykle ho mají lidé, kteří jsou sami se sebou spokojení, vyrovnaní, netrápí je závist, nejsou nepřející. I když se jim někdy nevede na sto procent – nepoznáš to na nich. Nepřetvařují se, jsou otevření. V žádném případě nemusí být „dokonalí“, ale mají to „něco“…:) Snažit se je kopírovat je zbytečné – stejně to nikdy nevyjde a ta křeč je tam poznat. Díky pobývání mezi takovými pohodáři lze ale na sobě začít pracovat a naučit se vyvarovat svých nešvarů (třeba udrbanosti nebo lenosti :). Nejlepší vlastností takových lidí je to, že se nenechají rozhodit ani převálcovat zavistivým blbem – jen je rozesměje nebo ho ani neregistrují. Chvála jim! 🙂

Další odpovědi
Drap

Oni to nijak nedělají, oni taví jsou. Zkrátka někomu je to dáno a jde to samo od sebe a u někoho to nejde ať se snaží sebevíc.

anonym

Říká se tomu „kouzlo osobnosti“. Dá se odpozorovat, že člověk s vlídným výrazem v obličeji je i ostatními lidmi přijímán vlídně.

Natty*

Právě to je ten Váš problém. Řešíte tady svou kamarádku a žárlíte na ni?! Vaše kamarádka určitě svou přirozenou vlastnost neřeší a je spokojena se svým životem, je šťastná. Ale vy máte asi problém s tím, že se sebou nejste až tak spokojená… Začněte se mít ráda, i když zrovna nezáříte v organizačních nebo komunikačních schopnostech! 😁 Určitě máte jiné plusy, stejně tak jako má Vaše kamarádka i minusy.
Doplňuji:
Tak to je dobře :) Podle tvého popisu mi to tak vyznělo :) V tom případě ti tvou kamarádku závidím, protože není snadné v dnešní době někoho takového potkat! :D

pizlicka

to neni o inteligenci a umeni prosadit se,to je o postavení srdce.